ogloszenia slubneodzyskiwanie zdjęć
katalog stron slubnychsklepik slubny
jak założyć własną stronę

Kontak


« strona główna


- nim zadasz pytanie - przeczytaj [regulamin]
- nim zadasz pytanie - przeczytaj [pomoc]
 
Kontaktuj się tylko w ważnych sprawach ...
- dotyczących problemów z zamieszczeniem w katalogach swojej witryny
- dotyczących specjalnej reklamy Waszej witryny w naszych serwisach
Odpowiadamy wyłącznie na listy podpisane i dotyczące pytań, które nie są wyjaśnione na naszej stronie pomoc lub nie odpowiada na nie regulamin. Informujemy jednocześnie, że nie tłumaczymy naszych decyzji o usunięciu, blokowaniu lub braku akceptacji konkretnych wpisów do katalogu.
 

serwis@slubne-targi.pl

 

Uwaga! Z zasady nigdy nie odpowiadamy na anonimy! Zawsze pomagamy autorom tych stron, na których znajdziemy nasz link lub baner! Prosimy o tym pamiętać, pisząc do Administracji ...


UWAGA! Zgodnie z zaakceptowanym przez Państwa regulaminem:

1. W przypadku konieczności jakiejkolwiek interwencji, poprawek lub zmian w opisie adresów - administracja wymaga linku zwrotnego na reklamowanej w Katalogu witrynie. Oto konieczny do wstawienia kod linka:
<a href="http://www.katalog.slubne-targi.pl" target="_blank" > Katalog Targow Slubnych</a>
Zapytania i problemy związane z konkretnym wpisem katalogowym zawsze muszą zawierać:
adres strony, imię i nazwisko autora oraz e-mail, który służył do zgłoszenia danej strony


2. Jeśli nie mają Państwo ochoty lub możliwości zamieszczenia linku do naszego serwisu - zmian w Katalogu można dokonać wyłącznie za pomocą specjalnego formularza. Wchodząc na tę stronę prosimy wypełnić dokładnie wszystkie pola. Administracja zmieni Państwa wpis w ciągu 48 godzin.
 

Targi ślubne :: oferty profesjonalnych usług ślubnych z takich miast: Białystok Bydgoszcz Gdańsk Gorzów Wlkp. Katowice Gliwice Zabrze Bytom Zawiercie Sosnowiec Ruda Śląska Dąbrowa Górnicza Myszków Kielce Kraków Lublin Łódź Olsztyn Opole Poznań Rzeszów Szczecin Wrocław Warszawa Zielona Góra Biała Podlaska Bielsko - Biała Chełm Ciechanów Częstochowa Elbląg Jelenia Góra Kalisz Konin Koszalin Krosno Legnica Leszno Łomża Nowy Sącz Ostrołęka Piła Piotrków Tryb. Płock Przemyśl Radom Siedlce Sieradz Skierniewice Słupsk Suwałki Tarnobrzeg Tarnów Toruń Wałbrzych Włocławek Zamość. Targi Weselne na Mazowszu, Śląsku, Wielkopolsce, Pomorzu, Mazurach, Małopolsce, Podlasiu, Dolnym Śląsku, Podhalu, Nad Morzem, w Górach, w Polsce, w internecie

Nasi partnerzy

Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły w Polityce Prywatności.